Makaslı Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Makaslı panjurlar hayatımıza girdikten sonra teknolojik gelişmeler ışığında çeşitlilik ve kullanım biçimleri de değişti. Bu tip panjurların kullanımı İstanbul'da yaygın bir biçimde varlık göstermektedir. Uygulandığı her yerde estetik ve güvenliği ön planda tutan panjurlardan birisidir.

Makaslı panjur sistemlerinin çalışma prensibi makaslar marifetiyle öne doğru açılıp kapanmasıdır. Bu açılıp kapanma 30 derecelik bir açı oluşturur. Bu tip panjurlarda en önemli kısım bu açılıp kapanmayı sağlayan makaslardır.

Uygulandığı her yerde estetik ve güvenliği ön planda tutan panjurlardan birisi de makaslı panjurlardır. Kapı ve pencerelerde tek parça üretilmesi sebebiyle kurulumu oldukça basittir. Menüel açma kapama özelliği zamanla aşınıp bozulması tüm kasanın değişmesi gerekebileceğinden ötürü öncelikle bize telefon ederek sökme aşamasına gelmeden sorunun ne olduğunu uzman ekiplerimizle anlamamız gerekir. Tamiri yapılabilecekse değişime gerek olmadan en hızlı ve güvenli yoldan tamirini gerçekleştirebiliriz.

Makaslı Panjurlarda oluşan arızalar nelerdir?

Makaslı panjurlar nem oranının yüksek olduğu bölgelerde oksitlenme nedeniyle paslanırlar. Bakımları yapılmadığı takdirde oksitlenme makaslarda ve diğer aksamlarda çürümeye yol açar. Manjur makasları açıp kapama esnasında kırılabilir veya düşebilir. Çürüme sonrası panjur aksamlarının birçok parçası değiştirilmesi gerekebilir.

İstanbul Makaslı Panjur Tamiri hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Hizmetimizden ve işini hakkıyla yapan ekibimizden memnun kalacaksınız.

Firmamız mobil servis araçlarıyla ve deneyimli ustalarıyla İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere Sakarya ve Yalova'nın tüm ilçelerine hızlı servis hizmeti götürmektedir.