Plastik Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjur Onarım Servisi, web sitesi aracılığıyla bize ulaştığınızda firmamızın deneyimli uzman elemanlarıyla plastik panjur sistemleri tamirini garantili yapmak arzusunda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Plastik Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Plastik Panjurların Arıza Sebepleri

Plastik panjurlar PVC ile kuvvetlendirilmiş hava koşullarına dayanıklı hale getirilmiş bir üründür. Hafifliği ile diğer ağır panjurları taklit edebilme yeteneğine sahip olması ve fiyatının daha uygun olması tercih sebepleri arasındadır. Yalnız hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu bilinen plastik panjurlar zamana bağlı olarak yıpranma konusunda henüz bir gelişme kaydedememiştir. Panjur değişikliği söz konusu olduğu durumlarda ekibimizle 7/24 saat hizmetinize hazırız.

Firmamız İstanbul ve Kocaeli'nde tüm semtlere ücretsiz keşif ile pimapen panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da plastik panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Plastik panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Plastik çerçeveli panjurlarınızın değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul'da plastik panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi iletişim araçlarını kullanarak servis yazdırabilirsiniz.