İmalat ve Tamir İşlerinizde Lider Panjur Servisiyiz

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjur Sistemleri, 2010 yılından beri Kocaeli ve İstanbul genelinde manuel ve otomatik panjur tamir servisi hizmeti vermektedir. Firmamız geniş servis ağı ile Kocaeli, Sakarya, Yalova ile beraber İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere uzman ekiplerle otomatik panjur ve otomatik kepenk sistemlerinin imalat, bakım ve onarım hizmetini götürmektedir.

Firmamız otomatik panjur sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip ustalarımızla panjur sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermekteyiz.

Kendini yetiştirmiş iletişimi güçlü bireylerden oluşmuş panjurun ustası bir ekibe sahibiz. Manuel Panjur Tamiri için İstanbul'da tüm ilçelere marka bağımsız servisimiz vardır. Panjur arızalarında iletişim kanallarını kullanarak 7/24 saat servis yazdırabilirsiniz. Mobil ekibimiz en kısa sürede yerinde keşif yaparak kapı arızalarını yerinde gidereceklerdir.

İstanbul Panjur Onarım Servisi, yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle panjur sistemlerinde imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Bakım ve Tamirini Yaptığımız Panjur Modelleri

 • Makaslı Panjur Tamiri
 • Plastik Panjur Tamiri
 • Alüminyum Panjur Tamiri
 • Akordeon Panjur Tamiri
 • Dıştan Kutulu Panjur Tamiri
 • Motorlu Panjur Tamiri
 • Monoblok Panjur Tamiri ve Bakımı
 • Otomatik Panjur Tamiri
 • Manuel Panjur Tamiri

  20 yüzyılın başlarından itibaren panjur sektöründeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine yenilikleri aynı anda aktarma gayreti içerisindeyiz. Her işi yarım yapan değil, sadece kendi alanında uzmanlaşarak bir işi yapan bir anlayışla %100 müşteri memnuniyetini bilinci ile çalışmaktayız. Yüksek düzeyli iletişimli bir kadro ile proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar, deneyimli ve eğitimli uzman bir ekip ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Marka bağımsız otomatik panjur tamirinde model ayırmaksızın mevcut kapı ve geçiş sistemlerinizin bakım onarımı garantili olarak yapmaktayız. Motorlu panjurlara ait kontrol kartlarının da onarımı için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

  Ülkemizde ürün ve yedek parça tedarik sıkıntısı bulunmayan dünya çapında kendini kanıtlamış dünya markaların yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca ülkemizin saygın yerli üreticilerinden panjur yedek parçalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

  Ev ve işyerlerine ait panjur arızalarınız için tüm usta arayışlarınıza garantili çözüm istiyorsanız, size hizmet etmeye hazırız.