Eyüp Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

İstanbul'da en çok aranılan lider panjur servisiyiz.

Firmamız Eyüp'te panjurlarda oluşan arızalara 0542 841 4163 nolu telefon ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. Eyüp ilçemizde panjur tamircisi arayışlarınızda, her türlü panjur işlerinizde doğru adrestesiniz. Panjur montaj ve arızalarında size garantili hizmet vermeye hazırız. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında en çok tercih edilen Panjur Tamir Firması olarak ücretsiz keşif ve uygun panjur fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

İstanbul Eyüp ilçemiz kentsel dönüşüm kapsamında yeniden inşaa edilmektedir. Bu nedenle binalar depreme dayanıklı olarak yıkılıp yeniden yapılmaktadır. Firmamız yeni nesil panjur imalatı ile Eyüplülere hizmetine devam etmektedir. Her pencere uygun panjur modellerimizi görmenizi ve fiyat almanızı öneririz. Eminoğulları Panjur Sistemleri, panjur imalat, montaj ve tamir hizmeti ile iş yeri, daire, ofis, garaj kapısı, yazlık, villa, konut, otel ve binaların arızalı panjurlarını yerinde tamir etmektedir.

Otomatik ve manuel panjur tamirinde kullanılan parçalarda iade ve değişim garantisi veren tek firmayız

İstanbullulara hizmet eden kurumsal bir firma olarak hizmetimizin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Güçlü iletişim ortamı, donanımlı bir ekiple işimizi yaptığımız için piyasada yer almayı başardık. Tamir ve montaj esnasında oluşabilecek tüm aksiliklere karşı müşterilerimize ücretsiz iade ve değişim yapma hakkı tanıyoruz. Parça değişiminde müşterilere en kaliteli yedek parçaları sunarak panjurların ömürlerine ömür katmayı hedefliyoruz.

Eyüp Panjur Tamir Servisi, motorlu panjur tamiri, panjur arızaları yapımı, panjur montajı, otomatik panjur kurulumu ve her nevi panjur işleriniz Çınar Panjur tarafından hızlı ve garantili panjur hizmeti ile sorunsuz olarak tamir edilerek teslim edilir.