Panjur Tamir Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjur tamir fiyatları, panjurun modeline ve panjurun imalatında kullanılan hammadesine göre değişkenlik göstermektedir. Manuel panjur tamiri fiyatları otomatik panjur tamirinden daha az maliyetle gerçekleşmektedir. Çünkü otomatik panjurlarda kullanılan aksamlar ve yedek parçalar manuel panjurlardakinden her zaman daha pahalıdır.

Ayrıca panjur tamirindeki fiyat farklılıkları, panjur arızasının nedenine ve panjurdaki oluşan arızanın büyüklüğüne, verdiği zarara bağlı olarak da değişkenlik gösterir. Biz firma olarak tamirde kullanılacak parçanın kalitesi ve uzun ömürlü olmasına dikkat eden bir firmayız. Çünkü en iyi reklamın müşteri memnuniyeti ile oluşan tavsiyelerin olduğuna inanan ve bunu birebir yaşayan kurumsal bir firmayız.

İstanbul'da panjur tamirinde harcanan zaman panjur tamir fiyatlarına etki ettiğini bilmenizi isteriz. Panjur sökülmesi ve tamiri sonrası yerine takılması sürecinde harcanan işgücü ve zaman çok önemli. Panjurun bulunduğu yer sökülüp takılması noktasında çok büyük önem arzetmektedir. Bazı panjurların bulunduğu yerden sökülmesi ve tamiri sonrası takılması oldukça zaman almaktadır. Bu da haliyle fiyata etki etmektedir. Zaten müşterimiz bu süreci bizimle birlikte yaşamakta, aldığımız ücretin çok normal olduğunu bizzat kendileri söylemektedirler.

Bütün bu açıklamalardan sonra İstanbul Avrupa ve Asya yakasına panjur tamir servisi hizmetini sunan firmamız panjur tamir ücretleri konusunda en uygun fiyatı sunan firmalardan biridir. Ayrıca verilen adresin uzaklığı veya yakınlığını panjur servis ücretlerine yansıtmayan tek firmadır.

Her model panjur imalatı yapan İstanbulun en donanımlı panjur firması olarak panjur fiyatları ve panjur tamiri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim hattımızdan veya whatsapp hattımızdan bize ulaşınız.