Otomatik Panjurdan Sesler Geliyor

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Kullanmış olduğunuz motorlu panjurların motorundan ses gelmesi panjur motorunun yıpranarak soğutmadığı ve arızalanacağı anlamına gelmektedir. Otomatik ve motorlu panjurlara karşılaşılan en can sıkı arızalardan biridir.

Daha çok tam ve yarı otomatik panjurlarda karşılaşılan durumlardan bir tanesi panjur motorundan ses gelmesi olayıdır. Eğer panjuru açıp, kapatırken ses geliyorsa bu durum büyük ihtimalle panjur motorunun yorulduğuna ve kendini soğutamadığına işaret eder. Eğer hemen önlem alınmazsa kısa süre içinde panjur motoru yanabilir. Yanan motorun değişimi için yüksek miktarda değişim ücreti ve işçilik ücreti gerekebilir. Bu nedenle ses gelen otomatik panjur arızası için hemen firmamızdan teknik destek almanızı öneririz. Panjur Motoru değişimi

Panjurdan gelen sesler için Panjur Tamir Servisi sizin için bir ekip çıkararak sesin nedenini araştırır ve rapor eder. Bu rapor doğrultusunda rahatsız edici boyuta ulaşan motor sesini giderecek uygulamalar ortaya konur. Gerekli olan çözümlerle sizi rahatsız edecek düzeyde olan motor sesinden kurtulmuş olursunuz.

Sizin de otomatik panjurunuzda rahatsız edici boyutta ses geliyorsa İstanbul Panjur Tamir ekibi size hizmet etmeye hazırdır. Firmamız İstanbul'da bütün semtlere hızlı servis imkanı oluşturan kurumsal bir firmadır. Hızlı servis imkanından yararlanmak için lütfen iletişim kanallarını kullanınız.