Panjur Tamiri Gerektiren Durumlar

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Bazı panjurlar manüel olarak çalışsa da tamir gerektirecek durumlar meydana gelebiliyor. Uzaktan kumandalı, otomatik, yarı otomatik sisteme sahip panjurların tamiri oldukça karışıktır. Yeterli deneyim ve teknik bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından tamir edilmez. Edilirse de ya tam olarak bozar, ya da tam işlevini yapacak şekilde çalışmaz. Bunu yıllarca bu işi yapan bir usta tecrübesi ile söylüyoruz. Kimseyi karalamak niyetimiz yoktur. www.panjurtamirservisi.com ekibi arızalı panjura vardığı zaman gerek bilgisayar yazılımı ile gerekse panjurun motorunu açarak nedenini öğrenmeye çalışırlar. Müşterimiz de tamirin veya parça değişiminin gerekli olduğu durumlarda birlikte mutabık kalarak ekibimize destek olur. Tamir edilmeyen değişmesi gereken parçası değiştirilir.

Bütün panjurlarda zamana ve kullanıma bağlı olarak tamir gerektirecek durumlar meydana gelebiliyor. Önemli olan panjur arızalarında iyi bir panjur ustası ile çalışmaktır. Çünkü yarım usta sizi panjurunuzdan edebilir.

Panjur Tamiri Fiyatları Konusunda Bilinmesi Gerekenler

İstanbul'da Panjur tamiri fiyatları firmadan firmaya oldukça farklılık göstermektedir. Bu da tamirciler ile müşteriler arasında güvensizlik teşkil etmektedir. Biz firma olarak panjurun büyüklüğü, panjur arızasının giderilmesindeki harcanacak zaman ve kullanılacak parçalar konusunda müşteriyi bilgilendiriyoruz. Müşteri ile fiyatlandırdığımız öngörüşme üzerine tamir işlerini yapıyoruz. Böylece müşterimiz yapılan işi ve kullanılan parçaları bilerek işi veriyor.