Sultangazi Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

İstanbul’un Avrupa yakasındaki bütün semtlerine hizmet vermiş bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim gurur kaynağımızdır. Panjurlar çeşitli olduğu kadar arıza sebebi de çok farklı olabilir. Sizler tamir etmeye çalıştığınızda sorununun yerini bulamadığınız gibi parça ve donanım eksikliğinden dolayı tamirini de yapmazsınız. Ayrıca tamir edeyim derken başka yerlere de arıza oluşturabileceğiniz için panjurunuza hiç dokunmadan bizi aramanız daha mantıklı olacaktır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Sultangazi Kapılarda Kullanılan Panjur Tamiri

Kapılar pencerelere nazaran daha özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Buralarda kullanılan panjurlar güvenlik açısından sağlam olan çelik ve tahta panjurlar kullanılır. Garaj, ev, fabrika, bakkal gibi yerlerin kapılarında da bu tür panjurlar kullanılır. Kapılarda kullanılan panjurlar genellikle otomatik oldukları için tamirini de normal kişiler yapamaz. Firmamızda görev yapan ekiplerimiz gerekli bilgi ve beceriye sahip, eğitimli, uzman kişilerdir. Özel aletlerimiz ile arıza yerini hemen tespit ederek arızanızı tamir ediyoruz

Sultangazi Diğer Modellerde Panjur Tamiri

Manuel panjur modelinin dışında otomatik ve yarı otomatik çeşitleri de bulunur. En çok kullanılan modellerden birisi olan otomatik panjurlar elektrikle ve uzaktan kumanda ile çalışır. Bunlarında da dıştan kutulu ve gizli kutulu gibi çeşitleri vardır. Farklı renklerde olabilecekleri gibi tahta, plastik, çelik alüminyum gibi malzemelerden de üretilirler. Panjurlarınız hangi model ve malzemelerden yapılırsa yapılsın firmamızdaki uzman ekiplerimiz hepsinde yeteneklerini konuşturur. Bizleri hiç tereddüt etmeden istediğiniz zaman arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sultangazi Panjur Tamiri

Sultangazi İrtibat Servisimiz

Evlerinizdeki panjurlarınız arızalandığı zaman 7-24 saat hizmet veren servisimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet veren telefon numaramızı tuşlayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ya da sitemizdeki irtibat bölümündeki boşluklara bilgilerinizi tuşlayarak sizlere dönüş yapmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca sistemimizde mail adresimiz de mevcuttur.

Sultangazi Evlere Servis ile Panjur Tamiri

Arıza kaydını oluşturduktan sonra zaman kaybetmeden evinizi ya da iş yerinizi ziyaret ediyoruz. Ayrıca evlerinize gelmemiz gereken zamanı da ayarlayabilme imkânına sahipsiniz. Panjurlarınızı tamir etmek için yanımızda getirdiğimiz orijinal yedek parça ile son sistem cihaz ve aletlerimizle panjurunuzu tamir ediyoruz. Saatler içinde panjurunuzu eski haline getiren ekibimiz memnuniyetinizi gözlerinizde görmeyi amaçlıyor.