Çayırova Panjur Sevisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Çayırova panjur tamiri, alanında uzman teknik ekibiyle hizmetlerimize en kaliteli şekilde devam etmekteyiz. Panjurlarda pek çok arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların çoğu ev sahipleri tarafından anlaşılır ve ufak tadilatlarla sorun ortadan kaldırılabilir. Fakat bazı panjur arızaları hiçbir şekilde amatör kişiler tarafından anlaşılmaz ve eğer tamir edilmek istenirse daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle alanında uzman bir firmadan panjur tamiri konusunda destek alınmalıdır. Firmamız uzun yıllar boyunca sizler için en iyi hizmeti sağlamaktadır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 41 63 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Çayırova panjur sıkışması ve tamiri ile sıkışan panjurlarınızı tekrar kullanılabilir hale getirebilir ve daha uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanıma kavuşabilirsiniz. Panjur sıkışması nedenlerinden bir tanesi panjuru açıp kapatan ipin yatak kısmının dışarı kaymış olmasıdır. Eğer sorun panjurun yatak kısmında ise mutlaka uzman bir firmadan destek almalısınız aksi halde panjurun en önemli detayı olan bu kısma büyük hasar verebilirsiniz. Sizler için yerinde hizmet veren firmamızdan panjur sıkışması gibi hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz.

Dilovası Panjur İpi Değişimi

Dilovası panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Bu gibi durumlarda sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

Çayırova Panjur Lameleri Tamiri

Klasik panjurlarda yamulmuş plastik lamellerin tamiri oldukça zordur. Hasarlı panjur butonları ve yamuk panjur lamelleri için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Çayırova'da panjur lameleri tamiri için firmamız çalışanları ilk olarak panjurların dış kısmını söker ve gerekli çelik halat tamirini yapar. Bu ve diğer tüm tamir işlemlerimiz garantili bir şekilde sizlere sunulur.