Dilovası Panjur Servisi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Hayatımızın büyük bir bölümünde yer alan mekan dekorasyonunda panjur önemli detaylar arasındadır. Panjur ilk olarak dekoratif bir ürün gibi görünse de evlerin ve iş yerlerin dış etmenlerden korunabilmesinde fayda sağlar. Sağlam ve kolay bozulmayan yapıya sahip olan panjurlar bazı etmenlere bağlı olarak zamanla arızalar görebilir. Panjurlarınızda yaşanan herhangi bir arıza için Dilovası panjur tamiri servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 41 63 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Dilovası Panjur Kumanda Tamiri

Bozulan, çalışmayan otomatik panjur kumandaları tamirinde teknik bilgiye sahip ender firmalardan biriyiz. Ayrıca her marka ve model kumanda talebinize uygun fiyatlarla cevap vermekteyiz. Dilovası'nda bulunan iş yerlerinizde ve evlerinizde kullanmış olduğunuz panjurların uzaktan kumanda arızaları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dilovası İş Yeri Panjur Tamiri

İş yerlerinde kullanımı yapılan panjurların kusursuz çalışması gerekir. Özellikle otomatik olarak çalışan panjurların bazı aksamlarında meydana gelmiş olan arızalar günlük işleri aksatabilir. Dilovası'nda pek çok kafe ve iş yerleri mevcuttur. İş yerlerinizin görünümü ve prestiji açısından firmamızdan panjur tamiri hizmetleri alabilirsiniz.

Dilovası Panjur Bakımı

İstanbul'un en güzel ilçelerinden olan Dilovası'nda panjur bakımı, rutin olarak yapılması gereken konulardan bir tanesidir. Düzgün ve rutin olarak yapılmayan panjurlarda hava koşullarına ve kullanım şartlarına bağlı olarak bazı teknik sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar büyümeden önce firmamızdan panjur yağlama ve bakım hizmetlerini alabilirsiniz.

Dilovası Panjur İpi Değişimi

Dilovası panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Bu gibi durumlarda sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

Dilovası Panjur Makası Değişimi Hizmetleri

Panjur makası değişimi sık yapılmaz. Fakat yıpranan panjur aparatları panjurların çalışmasını engeller. En önemlisi de eğer panjur makaslarında bir arıza söz konusu ise bu panjurların düşmesine neden olabilir. Eğer panjur masklarınızda oksitlenme ve gevşeme gibi sorunlar varsa mutlaka alanında uzman ve deneyimli ekibimizden bu konuda hizmet almanız önerilir. Firmamız Dilovası ve çevre ilçelere kaliteli hizmetlerini sunmaktadır.

Dilovası Panjur De-Montajı Hizmetleri

Dilovası panjur de-montajı hizmetleri ile taşınma sırasında panjur de montajlarını kısa sürede yaptırabilirsiniz. Doğru sökülmeyen panjurlarda kesinlikle bazı arızalar meydana gelir. Özellikle panjur motor kısımlarının doğru bir şekilde açılıp de montesi yapılmalıdır.

Dilovası Panjur Yedek Parça Temini

Sizler panjurunuzdaki arızanın tamiri için bizlere başvurduğunuz andan itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek mekânınıza geliyoruz. Ayrıca olası farklı arızlara karşı da yedek parça bulunduruyoruz. Panjur tamirinde kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve orijinal parçalardır.