İzmit Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjur sistemleri hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılabilen dekoratif sistemlerdir. Kışın soğuğu, karı ve yağmuru önlerken yazın ise güneşten, sıcaktan, gürültüden ve sesten evimizi korur. Güneşe bakan evlerdeki eşyalar çabuk solup eskidiği için panjurlar güneş ışığından eşyalarımızı korur.

Kapı, pencere, balkon gibi yerlerde kullanılan panjurlar herhangi bir sebepten dolayı çalışmıyorsa işin ehli olan ekibimizi çağırabilirsiniz. Sizi günlerce bekletmeden hızlı bir şekilde evinize ya da iş yerinize gelerek saatler içinde panjuru tamir ediyoruz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

İzmit Panjur Tamiri otomatik panjur arızalarında müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Panjur kumandası tamiri, panjur motoru tamiri, panjur lamelleri tamir için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Garantili işçilik yanında uygun panjur tamir fiyatları ile hizmetimizden memnun kalacaksınız

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde üretilen panjurlar genellikle otomatik özelikte olanlardır. Panjurlar evimizi güneş ışığından korumakla birlikte güvenlik açısından da tercih edilmektedirler. İstanbul nem oranı yüksek illerimizden biridir. Bu nedenle neme ve rüzgara bağlı olarak panjurlarda çalışan aksamlarda zamanla arızalar olabilir. İstanbul Panjur Tamir firması olarak panjurlarda oluşan arızaları giderecek deneyimli ustalara sahiptir.

İzmit'in en deneyimli panjur servisi olarak uzun yıllardan beri otomatik panjur sistemleri imalatı, montajı ve tamiri yapmaktayız. Panjur ile ilgili taleplerinizi servis ustalarımız uygun fiyatlarla ve hızlı servisle yerinde uygulama yapmaktadır.

Evinizde veya ofsinizdeki manuel veya otomatik panjurlarda oluşan her tür arızalar için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Firmamız panjur arızalarında hızlı servis ve işçilik garantili çözümler üretir.

İzmit Tam Otomatik Yapılı Panjur Tamiri

Son sistem harikası olan otomatik panjurlar oturduğunuz yerden panjurlarınızı açıp kapatmaya yarar. Uzaktan kumandası sayesinde panjurlarınızın seviyesini ayarlayabilirsiniz. Bunlar elektrikli sistem olduğu için su kaçması, kablolarda aşınma, temassızlık gibi sıkıntılar çıkarabilir. Ekibimiz tüm bu teknik sorunları el çabukluğu ile tespit ederek kumandanızdaki ya da panjurlarınızdaki sorunu anında tamir ederler. Gerekirse arıza çıkarabilecek yerleri de kontrol ederek sizi olası sıkıntıdan kurtarırlar.

İzmit Dıştan Takma Panjur Tamiri

Adından da anlaşılacağı gibi kutusu dışarıda olan, pencerelerin ya da kapıların üstünde yer alan panjurlardır. Bunların da otomatik, motorlu, manuel gibi çeşitleri bulunur ve çeşitli renk seçenekleri ile evlerinizi güzelleştirir. Kutusu dışarıdan görülebilen bu panjurları birçok insan tercih ettiği için firmamıza çok tanıdık olan bir modeldir. Dar gelirli insanların da tercih ettiği ipli modellerinde iplerini değiştiriyoruz ve uzun ömürlü ipleri takıyoruz. Makarasındaki her türlü arızaları tamir ederek yağ gibi kayan panjurlara kavuşmanızı sağlıyoruz.