Panjur Akordeon Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Akordeon panjur bakımlarının zamanında yapılması şarttır. Aksi halde panjur perdelerinde ve panjur motorunda arızalar söz konusu olacaktır. Eğer siz de düzenli panjur tamiri ve bakımı gibi hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul'un her ilçesine ve mahallesinde hizmet veren firmamız tüm panjur markalarını yakından tanır ve arıza gibi durumlarda hemen müdahale eder. Panjurların en sık bozulan kısımları ise akordeon kısımlarıdır. Bu alanlarda gerek tamir işlemleri gerekse parça değişim işlemleri için firmamızın telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Panjur Tamir Servisi'nin hizmet verdiği İstanbul ilçeleri için bakınız; İstanbul Otomatik Panjur Servis Bölgeleri

Akordeon stilindeki panjurların özelliği evin iç tarafına montaj edilmesidir. Normal odalar yerine genelde mahremiyetin ön planda olduğu banyolarda perde görevi görmesi sebebiyle oldukça kullanışlıdır. Banyo ortamında bulunan panjurların neme bağlı olarak şişme veya bağlantı noktalarının zamanla küflenmesi sonucu açılıp kapanırken zorluk ve ses durumu meydana gelebilmektedir. Parça değişimi gerektiren bir durum olduğu için firmamızı arayarak uzun yıllar boyunca panjurunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.