Panjur İp Yatağı Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjurların kolay açılıp kapanabilmesi için panjur iplerinin sağlam olması gerekir. Yine panjur ipi yataklarının da sağlam ve yerinde olması önemlidir. Yanlış montaj sonucunda ya da hızlı açıp kapatma gibi nedenlere bağlı olarak panjur ipi yataklarında dışa kaymalar meydana gelebilir. Bu kaymalar sonucunda panjur açıp kapatmak ise imkansızdır. Bu nedenle firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Panjur ipleri kolay kolay bozulmaz. Çünkü sürtünmelere karşı dirençli olacak malzemelerden üretilmiştir. Ama her sabah ve her akşam açılıp kapanan panjurlara uzun süre dayanamayan panjur ipi zamanla incelerek kopar. Bilinen bir gerçek bir panjur ipinin 5 yıl böylesi bir sürtünmeye dirençli imal edilmiş olmasıdır. Montaj hataları da panjur ipinin ömrünün kısalmasında bir nedendir. Doğru montajı yapılmayan panjur ipleri kenarlara sürtünerek daha çabuk aşınır ve 5 yıldan daha az bir sürede incelebilir.

İstanbul Panjur Tamir Servis Ekibi, kopan, incelen panjurların iplerini garantili olarak değiştirir ve panjurlara işlerlik kazandırır. İstanbulun bütün ilçelerine servis çıkartan firmamız, işinin ehli panjur ustaları marifetiyle panjur iplerinden kaynaklanan arızaları yerinde tamir ederek en doğru çözümleri sizler sunar.