Panjurlardaki Motor Arızasının Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjurlarda Sıkça Karşılaşılan Motor Arızasının Nedenleri ve Tamiri

Otomatik panjurlarda kullanıma bağlı olarak teknik arızalar çok karşımıza çıkmaz. Motorların sürekli kullanımına ve aşırı ısınmasına karşı panjur motorunda bulunan termikler devreye girer ve motor soğuyana kadar panjurların çalışmasını önler. Eğer panjurlarınızdaki motorlar çalışmıyorsa bu bilgiyi dikkate alıp yaklaşık 40 – 45 dakika bekledikten sonra tekrar panjurları çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Fakat panjur motorları hala çalışmıyorsa, motor yanmış olabilir. Bunun nedeni elektrik kesintisi ve sıkça kullanım olabilir.

Panjur motorları sık açılıp kapanmalara bağlı olarak ısınır. Bu ısınma termikler sayesinde soğutulsa da bazen motorlar soğuyamaz ve yanar. Firmamız ilk etapta motordaki bozuklukları tespit eder. Akabinde motor parçaları değiştirilir. Fakat bazı durumlarda motorun tamamen değişmesi gerekebilir. Bu konuda da motor ve motor parça değişimlerini sizler için en uygun fiyatlara yapmaktayız.

Panjur Tamir Ustası İstanbul panjurlarınızdaki motora bağlı arızalarda firmamızdan panjur motor tamiri hizmeti alabilirsiniz. Panjur Tamir Servisi'nin hizmet verdiği İstanbul ilçeleri için bakınız; İstanbul Otomatik Panjur Servis Bölgeleri