Panjur İpi Değişimi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Manuel imal edilmiş ipli panjurlarda Panjur İpi Değişimi firmamızın deneyimli ustaları tarafından yapılmaktadır.

Panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Kopmuş panjur ipleri tamirinde sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

İpi Kopmuş Panjur Tamiri için İstanbul'da her noktaya servisimiz vardır. Panjur Tamir Servisi'nin hizmet verdiği İstanbul ilçeleri için bakınız; İstanbul Manuel Panjur Servis bölgeleri

Manuel panjurlarda sık karşılaşılan sorunlardan birisi de ipin kopmasıdır. İp panjurun açılıp kapatmasına yarayan önemli bir unsurdur. İp koptuğu zaman panjur ne kapatabilir ne de açabilirsiniz. Böyle durumlarda hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve anında kopan ipinizi tamir ederek yüzünüzü güldürelim. Ayrıca firmamız 10 sene dayanıklı panjur ipi kullanmaktadır

Manuel panjurlarda kopan iplerin değişimi ile panjur lamellerinin daha fazla zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Panjur ipi değişim fiyatları için panjurun büyüklüğü, eni ve boyu önemlidir. Panjur ipi tamir fiyatları için firmamızla irtibata geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Panjurlarda kopan iplerin tamiri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Panjur ipleri uzun süre dayanacak şekilde ve kaliteli malzemelerden üretilir. Orta derece kaliteli bir panjurun ipleri yaklaşık 5 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Fakat yanlış montaj gibi etmenlere bağlı olarak bu ipler sıkça kopar.

Firmamız panjur ipi tamiri ve montajı konusunda sizlere profesyonel destek vermektedir.