Motorlu Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Motorlu panjur tamirleri için özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu sistemin en önemli parçası motorudur. Motorlu panjur arızalarında motor yanması sonucu arıza giderilme maliyeti yüksektir. Bazen motor arızası görünen sorun elektrik kablolarından kaynaklandığı görülmektedir. Tamir işlemi öncesi ekiplerimiz panjurlarınızı kontrol eder ve hasarın tam noktasını tespit ederek işe başlarlar. Böylece ev ve iş yeri sahiplerine fazla zaman kaybı da yaşatılmamış olur.

Panjur motorları hergün açılıp kapanan panjurlarda sık açılıp kapanmalara bağlı olarak ısınır. Motordaki ısınma termikler sayesinde soğutulsa da bazen motorlar soğuyamaz ve yanar. Firmamız ilk etapta motordaki bozuklukları tespit eder. Akabinde motor parçaları değiştirilir. Fakat bazı durumlarda motorun tamamen değişmesi gerekebilir. Bu konuda da motor ve motor parça değişimlerini sizler için en uygun fiyatlara yapmaktayız.

İstanbul'da profesyonel bir ekiple her model otomatik panjur sistemlerinin arızalarını yerinde tamir etmekteyiz. Bunun yanında motorlu panjur tamirinde sizlere garantili hizmet sağlamaktayız.

Enimoğulları Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla motorlu panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm otomatik panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdeyiz.

Firmamız İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile motorlu panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da motorlu panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Motorlu panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da motorlu panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0542 841 4163 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz